• Hızlı İletişim
  Hızlı İletişim
  Sırakapılar Mah. 495
  Sok. No:27 DENİZLİ
  Tel: 0258 263 51 51 (pbx)
  Faks: 0258 264 01 52
  E-Posta: bilgi@egehastanesi.com

7/24 Bize Ulaşın 0258-263-5151

ACİL SERVİS

Dr.Nihal Aygören               Dr.Yüksel Yüksel                Dr.Bilal Mizrapoğlu                   Dr.Hüseyin Arı

nihal.aygoren@egehastanesi.com

yuksel.yuksel@egehastanesi.com

bilal.mizrapoglu@egehastanesi.com

Hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğu anlarda profesyonellik daha da önem kazanır. 365 gün 24 saat yenilenen, genişleyen ve modern tıbbi cihazlarla donatılan, yaya ve acil trafiği açısından ulaşım kolaylığı bulunan Acil Ünitemiz uzman sağlık kadrosu ile yılın 365 günü 24 saat hizmetinizde. Müdahale, Pansuman, Alçı, Enjeksiyon ve yataklı Müşahede bölümleri ile giderek büyüyen Acil Servisimizde merkezi oksijen tesisatı bulunuyor.

 

Tüm uygun değer koşulların sağlandığı Acil Servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, düşme, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme ile ilgili her türlü acil müdahaleler yapılıyor, gerektiğinde acil ameliyatlar tam teşekküllü acil ekibimiz tarafından hızla gerçekleştiriliyor.

 

Acil ünitesi; poliklinik hizmetleri, müşahede odaları, ilk müdahale için gereken her türlü ekipmana, doktor ve teknisyen kadrosuna sahip ambulans hizmetleri ile desteklenmektedir.

 

Ambulans Servisimiz

 

Ambulansımız 24 saat hizmet veren Acil İlk Yardım ambulansıdır. Full donanıma sahip (transport respirator, EKG cihazı, defilibrator ...) hasta transportunda hizmet vermektedir.go to top

Randevu Almak İçin Formu Doldurunuz

TC Kimlik No* :

Hasta Adı Soyadı* :

E-Posta :

Cep Telefonu* :

Randevu Almak İstediğiniz Bölüm :

Seçiniz

Randevu Almak İstediğiniz Doktor :