• Hızlı İletişim
  Hızlı İletişim
  Sırakapılar Mah. 495
  Sok. No:27 DENİZLİ
  Tel: 0258 263 51 51 (pbx)
  Faks: 0258 264 01 52
  E-Posta: bilgi@egehastanesi.com

7/24 Bize Ulaşın 0258-263-5151

TELEFONLA RANDEVU SİSTEMİ

Hastanemiz polikliniklerde randevu sistemiyle hizmet vermektedir. Önceden randevu almanız daha hızlı ve rahat hizmet almanızı sağlayacaktır. Hastalarımızın aksi söylenmedikçe randevu saatinden 30 dakika önce Hasta Kabul Lobisine başvurarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Telefonla randevu alabileceğiniz gibi, giriş katında bulunan Danışma Biriminden de randevu alabilirsiniz. 

10 (on) günü geçmiş başvurularınız için doktorunuza yeniden randevu almayı unutmayınız. Ameliyat sonrası hastalarımız için doktorunuz tarafından poliklinik kontrolü önerildi ise verilen tarih ve saatte mutlaka randevu alarak kontrole geliniz. 

Hastanemize başvuran özürlü, hamile, gazi, şehit yakınları, 65 yaş üstü yaşlılar, hakimler ve savcılar, sağlık personeli ve il dışından sevkli gelen hastalara poliklinik muayenelerinde (genel hizmeti aksatmamak kaydıyla) öncelik verilmekte ve bu hastalarımızın da kayıt işlemleri ilgili hastanemizin giriş katında bulunan Danışma biriminden öncelikli sıra numarası alarak daha hızlı kayıt hizmeti alabilirler.go to top

Randevu Almak İçin Formu Doldurunuz

TC Kimlik No* :

Hasta Adı Soyadı* :

E-Posta :

Cep Telefonu* :

Randevu Almak İstediğiniz Bölüm :

Seçiniz

Randevu Almak İstediğiniz Doktor :