• Hızlı İletişim
  Hızlı İletişim
  Sırakapılar Mah. 495
  Sok. No:27 DENİZLİ
  Tel: 0258 263 51 51 (pbx)
  Faks: 0258 264 01 52
  E-Posta: bilgi@egehastanesi.com

7/24 Bize Ulaşın 0258-263-5151

HASTA KABUL İŞLEMLERİ


Özel Ege Hastanesi, tüm çalışanlarıyla, misafirimiz olduğunuz süre içerisinde sizlerin sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Hastanemizde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için her türlü çabayı göstereceğiz.

Hastanemize başvuru:

Dikkat: Sağlıkla ilgili acil durumlarda tüm karasal ve mobil hatlardan Sağlık Bakanlığının ücretsiz 112 numaralı telefonunu arayınız. Hastanemizin Acil Servisi giriş katında 24 saat hizmet vermektedir.

Hastalarımız başvurularını hastanemizin giriş katında bulunan Hasta Kabul Lobisi'ne yapabilirler. Giriş katımızda ayrıca her türlü sorularınızı yöneltebileceğiniz Danışma birimi bulunmaktadır. Hasta Kabul Lobisi'nde poliklinik, yatış-taburcu ve özel sigorta işlemleri için ayrılmış masalarımız ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sıramatik çağrı sistemi bulunmaktadır.

Hastanemizde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yürürlüğe giren damar izi okuma yöntemi 01.12.2013 tarihinden itibaren uygulanmaya başlamıştır. Daha iyi hizmet verebilmek için hastanemiz danışma biriminde ve giriş veznelerindeki cihazlarımızdan işlemlerinizden once doğrulama yapmanız rica olunur.

Sağlık mevzuatı ve ilgili kurumların belirlemiş olduğu kurallar gereği, hastanemize yapacağınız her başvuruda yanınızda resmi kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport) bulundurmanız gerekmektedir. Ayrıca günümüzde tüm işlemler TC Kimlik Numarası yardımıyla yapıldığı için TC Kimlik Numaranızın yanınızda bulunması kayıt ve kabul işlemlerini hızlandıracaktır.

Hastanemiz polikliniklerde randevu sistemiyle hizmet vermektedir. Önceden randevu almanız daha hızlı ve rahat hizmet almanızı sağlayacaktır. Hastalarımızın aksi söylenmedikçe randevu saatinden 30 dakika önce Hasta Kabul Lobisine başvurarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Telefonla ve web sitemiz üzerinden randevu alabileceğiniz gibi, giriş katında bulunan Danışma Biriminden de randevu alabilirsiniz.

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı, Genel Sağlık Sigortası kapsamında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) birleşmiştir. Bu kurumlara bağlı hastalarımız, ayrıca bakmakla yükümlü oldukları yakınları yalnızca kimlik belgeleriyle sağlık hizmetlerinden faydalanabilmektedir.
Özel Sigorta hastalarımızın kimlikleri yanında sigorta kartlarını başvurularında yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Hastanemizle anlaşması olan özel kurumların başvuru sırasında istedikleri evraklar bulunabilmektedir. Bu kurumların mensupları başvuru öncesi hastanemi özel sigorta veznesinden ya da kurumlarından bu konuda bilgi alabilirler.go to top

Randevu Almak İçin Formu Doldurunuz

TC Kimlik No* :

Hasta Adı Soyadı* :

E-Posta :

Cep Telefonu* :

Randevu Almak İstediğiniz Bölüm :

Seçiniz

Randevu Almak İstediğiniz Doktor :