• Hızlı İletişim
  Hızlı İletişim
  Sırakapılar Mah. 495
  Sok. No:27 DENİZLİ
  Tel: 0258 263 51 51 (pbx)
  Faks: 0258 264 01 52
  E-Posta: bilgi@egehastanesi.com

7/24 Bize Ulaşın 0258-263-5151

HASTANE YATIŞ İŞLEMLERİ

Hastanemizde 1. 2. ve 3. katlarda yataklı servislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca -1. katta Ameliyathane ve KVC Yoğun bakım -2. katta Yetişkin yoğun bakım ve 2. katta koroner yoğun bakım hizmeti verilmektedir. Yeni doğan yoğun bakım ünitemiz 3. katta bulunmaktadır. 3.kat ağırlıklı olarak kadın-doğum ve çocuk hastalarına, 2.kat Kalp damar cerrahi ve kardiyoloji hastalarına, 1.kat diğer branşların hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta yatış ve taburcu işlemleri Hasta Kabul Lobisinde bulunan Yatış ve Taburcu birimlerinde yapılmaktadır. Yatış ve taburcu işlemleri ile ilgili her türlü konuda bu birimden yardım alabilirsiniz.Yatış işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

Hasta yatış lobisi hastanemizin giriş katında bulunmaktadır. Yatış işlemi hastanın hekim kararı sonrasında yapılmaktadır.

 • Hastanemizdeki tüm giriş kayıtlarında TC      kimlik numaralı nüfus cüzdanı aslı ile birlikte yatış müracaatı kabul      edilmektedir. Bu belgeye ek olarak sadece kardiyoloji branşında 3 adet      vesikalık fotoğraf istenmektedir.
 • Yatış işlemi, ilgili görevli tarafından      yapılır ve doğru hasta doğru işlem politikasına göre barkodlu kol bandı      hazırlanarak hastanın koluna takılır.
 • Her hasta için yalnız 1 refakatçi      bulundurulması gereklidir. Refakatçi değişimi öncelikle hekim öngörüsü ve      servis sorumlu hemşire bilgisi ile değiştirilmektedir.
 • Tedavisi devam eden ve sonlandırılan tüm      yatış tedavilerinin ücretlendirme bilgilerini ön büro sorumlusundan      öğrenebilirsiniz.
      
       Hastalarımızın sağlığı ve konforu için      hastanemiz yataklı servislerinde uygulanan kurallar bulunmaktadır. Hem      kendi hastalarını hem de diğer hastaların sağlığı ve rahatı için bu      kurarlarla uymanızı önemle rica ediyoruz:
      
      
                                                                                                                                               Hastanemizde ziyaret saatleri;
 • 08:00 - 22:00 saatleri arasındadır.
 • Kalp Damar Cerrahi servisinde hasta      ziyaretlerine izin verilmemektedir. (2. kat)
      
      
      
      


Güvenlik ; Tüm hastalarımızın sağlık hizmetini güvenli bir ortamda almaya hakkı vardır. Bu nedenle güvenliğiniz bizler için önemlidir. Hastanemiz 24 saat güvenlik görevlileri tarafından korunmakta ve hastanemiz güvenlik kameraları tarafından kayıt altında tutulmaktadır. Hastanemizde hasta ve hasta yakınları ile birlikte hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için konulmuş kurallar vardır. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyete, anlayışınız ve işbirliğinize şimdiden teşekkür ederiz

 go to top

Randevu Almak İçin Formu Doldurunuz

TC Kimlik No* :

Hasta Adı Soyadı* :

E-Posta :

Cep Telefonu* :

Randevu Almak İstediğiniz Bölüm :

Seçiniz

Randevu Almak İstediğiniz Doktor :