• Hızlı İletişim
  Hızlı İletişim
  Sırakapılar Mah. 495
  Sok. No:27 DENİZLİ
  Tel: 0258 263 51 51 (pbx)
  Faks: 0258 264 01 52
  E-Posta: bilgi@egehastanesi.com

7/24 Bize Ulaşın 0258-263-5151

ÜCRETLENDİRME

1-SGK Kapsamında; 
Hastanemiz ile Sosyal Güvenlik Kuruluşları arasında yapılan sözleşme gereği aldığınız her türlü sağlık hizmeti için SGK tarafından ödenecek ücret dışında kurumumuz tarafından talep edilen ilave ücret bulunmaktadır. Ücret bilgisi için Önbüro Sorumlusuna müracaat ediniz. 

Acil servis Hizmetleri, Yeni doğan Hizmetleri, Yoğun Bakım Hizmetleri ve kardiyovasküler Cerrahi Hizmetlerinde sosyal güvencesi bulunan (Yeşil kart hariç) hastalarımızdan sözleşme gereği ilave ücret alınmamaktadır. 

2-Ücretli Hasta; 
Hastanemizden aldığınız her türlü sağlık hizmeti için ücretlendirme bilgisi için önbüro sorumlusuna müracaat ediniz. 

3-Özel Sigorta ve Anlaşmalı Kurum Hastaları; 
Hastanemizden aldığınız tüm tedavi hizmetleri poliçeniz kapsamında ücretlendirilir. Kurumunuzun öngördüğü katılım payı gerekiyorsa tahsil edilir. Sigortanızın onaylamadığı tedavi hizmetlerinin, poliçe kapsamı dışında bulunması durumunda tarafınızca ödeme yapılacağı unutulmamalıdır. Ücretlendirme bilgileri için Özel Sigorta Vezne'sine müracaat edebilirsiniz. 

4-Yabancı Hastalar; 
Hastanemizden aldığınız tüm tedavi hizmetleri yurtdışı anlaşmalı sigorta aracılığıyla ücretlendirilir. Poliçe kapsamı dışında kalan hizmetler hastanemiz fiyat politikasına göre fiyatlandırılır. Ücretlendirme bilgisi için Önbüro sorumlusuna müracaat ediniz.go to top

Randevu Almak İçin Formu Doldurunuz

TC Kimlik No* :

Hasta Adı Soyadı* :

E-Posta :

Cep Telefonu* :

Randevu Almak İstediğiniz Bölüm :

Seçiniz

Randevu Almak İstediğiniz Doktor :